UbytováníPopis chalupy

Roubenka je rozdělena na 2 samostatné apartmány, každý pro 4 osoby (s možností až 2 přistýlek), s vlastním vstupem ze společné chodby. Maximální kapacita chalupy je 12 osob, takže je také vhodná pro společný pobyt dvou, příp. i tří spřátelených rodin.
V každém apartmánu je v přízemí obytná místnost s kuchyňských koutem a koupelna s WC. V podkroví jsou 2 ložnice, menší s dvoulůžkem a větší s dvoulůžkem a jedním samostatným lůžkem. Do této ložnice je možné přidat ještě výsuvnou postel jako přistýlku .
Vytápění je zajištěno elektrickými přímotopy a v přízemí je možné zatopit v krbových kamnech zn.Jotul na dřevěné brikety, které zvládnou vytopit celý apartmán i v zimním období. Chalupa je nekuřácká.

Parkování

Naše roubenka se nachází v horní části jižního svahu, autem dojedete na parkoviště v dolní části areálu, a poté musíte cca 150 m dojít pěšky. Krásný výhled a klid určitě za pár kroků navíc stojí :-).

Stravování

V každém apartmánu je dobře vybavená kuchyň - lednice, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, myčka, rychlovarná konvice, toustovač, skleničky (i na víno :-)), hrnečky, talíře, misky, hrnce, nože, příbory atd. Samozřejmostí jsou utěrky na nádobí a jar. Oba apartmány jsou od r. 2014 vybaveny novými kuchyňskými linkami vč. myček nádobí. Restaurace je vzdálena 200 m od areálu

Další vybavení chalupy

V každém apartmánu je TV se satelitem, samozřejmostí je také WI-FI. Apartmány jsou vybaveny masivním dřevěným nábytkem. Skříně s policemi a prostorný regál v obytné místnosti zajistí dostatek úložných míst, v zimě se určitě hodí i sušáky na prádlo. Topení je zajištěno elektrickými přímotopy a krbovými kamny Jotul. U každého apartmánu můžete posedět na venkovní terase vybavené zahradním nábytkem, k dispozici je také gril.
Apartmány jsou vybaveny fény. Pro děti máme stupínky v koupelně, hračky, hry, knížky a na zahradě pískoviště a domeček.

Příjezd a odjezd

Apartmán je k dispozici od 16h, příjezd a předání mezi 16h a 18h o víkendu a mezi 17h a 19h ve všední den, přesný čas je třeba domluvit 2 dny před nástupem na chalupu s paní správcem areálu (tel.731 576 859). Správce vás ubytuje a vybere vratnou kauci ve výši 1000 Kč. Ukončení pronájmu poslední den do 10h.